شیوه کار ایزی بان

ایزی بان چطور کار می کند ؟

خدمات قبل از فروش ایزی بان :

شرکت خدمات پس از فروش ایزی بان ، به زبان ساده ای بر روی تمام محصولات خانگی زوم کرده است . می خواهد تمام محصولات شرکت های ال جی ، بوش ، سامسونگ ، مایدیا ، دلمونتی ، بکو ، هیتاچی ، سونی ، جنرال ، اوجنرال ، گری ، وستینگ هاوس ، میتسوبیشی ، هرمز ، نوکیا ، سون استار ، پاناسونیک و … را نقد و بررسی کند . هدف از این خدمت انتخابی دقیق و نهایی برای مشتریان عزیز می باشد . شما هم می توانید بر روی بدانید کلیک کنید و آخرین دانستنی و بررسی های ایزی بان را بخوانید یا اینکه شبکه های اجتماعی ایزی بان را دنبال کنید و هیچ کدام از دانستنی ها را از دست ندهید .

خدمات حین فروش ایزی بان :

شرکت خدمات پس از فروش ایزی بان ، هنوز با خدمات قبل از فروش خیالش راحت نیست ! پس با خدمت حین فروش سیستم هایی چون : ۱ – اصله یا فیکه ؟ به تمام مشتریان راهنمایی می کنیم که کالایی را که قصد خرید آن را دارند ، آیا اصالت شرکت را دارد یا خیر ؟ این خدمت به صورت رایگان انجام می شود . ۲ – ارسال کالا ؟ با راه اندازی سیستم اسناپ فست کالا را هر کجای ایران خریده اید تحویل اسناپ فست بدهید و ظرف ۱ حداکثر ۲ روز درب منزل تحویل بگیرید بعد پرداخت کنید ، به زبان ساده پرداخت درب منزل . ۳ – فروشندگان برتر کیستند ؟ در قسمت خدمات سایت – بخش فروشندگان تمام فروشنده هایی که از گارانتی ایزی بان استفاده می کنند ذکر شده است پس حتما با گارانتی ایزی بان خرید کنید .

گارانتی - ایزی بان گارانتی

خدمات پس از فروش ایزی بان :

شرکت خدمات پس از فروش ایزی بان ، نماینده رسمی شرکت های ال جی ، بوش ، سامسونگ ، مایدیا ، دلمونتی ، بکو ، هیتاچی ، سونی ، جنرال ، اوجنرال ، گری ، وستینگ هاوس ، میتسوبیشی ، هرمز ، نوکیا ، سون استار ، پاناسونیک و … با مجوز رسمی از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با شماره ( ) فعالیت می کند . ایزی بان در سراسر کشور ایران با بیش از ۱۶۰ سرویس کار ماهر در خدمت تمام مشتریان می باشند . ایزی بان به مدت ۲ تا ۵ سال تمام محصولات شرکت های ذکر شده را گارانتی می کند و می کوشد با خدمات پس از فروش بالایی در میان فروشندگان و مشتریان ارجمند ، آماده خدمت باشد .

خدمات بدون فروش ایزی بان :

ایزی بان ، با سیستم بدون فروش سراغ مشتریانی می رود که از فروشندگانی کالا خریده اند که گارانتی ایزی بان را استفاده نمی کنند . با قسمت بسپارید سایت ایزی بان می توانید کالای خود را گارانتی کنید و نصب و سرویس های پس از فروش آن را به ایزی بان بسپارید . تیم ایزی بان سریعا به محل شما سر می زنند ، گارانتی ثبت می کنند و با خیال آسوده می توانید از گارانتی ایزی بان استفاده کنید .

مشتریانی هم هستند که کالای خود را خیلی وقته خرید و نصب کرده اند ، اما الان دستگاه شان دچار مشکل شده ، آنها می توانند سریعا در قسمت بسپارید تا تیم ایزی بان سریعا رسیدگی کنند .

0/5 ( 0 نظر )